Wilczek


Najważniejsze pierwsze kroki tworzą nawyki, z których efektem końcowym będzie prawdziwa kompetencja. Dzięki ofercie Wilczek wchodzą Państwo w świat adrenaliny, precyzji, przygody. Musi być on traktowany poważnie z dbałością o bezpieczeństwo i wyrabianiu w sobie wyłącznie dobrych nawyków posługiwania się bronią. To również czas, kiedy przyszły Alfa rozpoczyna sprawdzanie swoich predyspozycji, ukierunkowania co do stylu strzelania i przede wszystkim rozpoczyna poszukiwanie swojej ulubionej broni. Po ukończeniu tego kompleksowego szkolenia, będą Państwo znali podstawy zachowania strzelca i będą gotowi na kolejne, bardziej zaawansowane kroki.

Początek. Amunicja i celowniki

Każdy Alfa zaczynał jako Wilczek. Zanim zaczniesz strzelać z karabinów snajperskich dużego kalibru i strzelb, musisz zrozumieć, jak działa podstawowy mechanizm zapalny, jak produkowana jest amunicja i jak skutecznie celować za pomocą prostych układów celowniczych.

Czytaj dalej

Zaawansowane strzelanie statyczne - Pistolet

Posiadając wiedzę niezbędną do obsługi pistoletu, początkujący Wilczek zacznie szkolić się w sztuce poprawnego strzelania. Różne modele broni, większe i mniejsze dystanse i kaliber pozwolą oswoić się z hukiem i odrzutem. To właśnie tu wyłaniają się talent i aspekty do poprawy. Liczy się warsztat, który strzelając z Wilkami na pewno wyrobi każda cierpliwa osoba.

Czytaj dalej

Strzelanie sportowe - Pistolet

Dwie główne dyscypliny strzelectwa sportowego to strzelanie na czas, pod presją, oraz na spokojnie, gdzie bardziej liczy się celność i dyscyplina. Z Wilkami poznasz techniki w obydwu i jeszcze więcej. Precyzja jest nieodłącznym elementem rozwijania tej pasji, a strzelectwo sportowe stanowi idealną okazję do jej szlifowania.

Czytaj dalej

Podstawowa obsługa broni - Strzelba

Strzelba może wydawać się prosta w obsłudze, jednak po przejściu szkolenia z Wilkami docenisz siłę drzemiącą w tym typie broni. Poczuj satysfakcję z przeładowywania dymiącej strzelby!

Czytaj dalej

Zaawansowane strzelanie statyczne - Strzelba

Znając już podstawy zasad obchodzenia się z potęgą jaką są strzelby, możesz zacząć ćwiczyć się w efektywności ich używania. Poznasz budowę i działanie broni od środka, nauczysz się działać z jej odrzutem i celnie strzelać na różne odległości – wbrew pozorom, strzelby nie działają tylko na krótkim dystansie.

Czytaj dalej

Strzelanie sportowe - Strzelba

Wydajność, precyzja, tempo – na tym skupiać się będą Wilczki podczas tych szkoleń. Strzelectwo sportowe ma wiele twarzy, a strzelby doskonale się w nim odnajdują. Wilczki potrafiące już z pewnością siebie obchodzić się strzelbami, będą uczyć się strzelectwa na poziomie turniejowym, które na celu ma przede wszystkim jak najlepsze wyniki. 

Czytaj dalej

Pierwsze kroki - Karabin

Pierwsze kroki są najważniejsze w każdej dziedzinie, a obsługa karabinów nie jest wyjątkiem. Każdy Wilczek może skorzystać z naszej oferty dotyczącej większego kalibru i większego zasięgu.

Czytaj dalej

Praktyczne zasady - Karabin

Karabiny zostały stworzone z myślą o wydajności. Aby w pełni zrozumieć i wykorzystać ich przeznaczenie, należy je na dobre poznać, a to szkolenie jest do tego idealną okazją. Poznawszy budowę przeróżnych karabinów do jakich dostęp mają Wilczki, możesz już zacząć trenować ich używanie, oczywiście pod czujnym okiem naszych instruktorów – zawodowców.

Czytaj dalej

Pozycje strzeleckie - Karabin

Strzelec musi potrafić dostosować się do każdych napotkanych warunków podczas strzelania i właśnie tego Cię nauczymy. Strzelanie z Wilkami nie zawsze polega na staniu w wygodnej, klimatyzowanej strzelnicy. Po tym szkoleniu nie będziesz miał oporów, by czasem się ubrudzić, aby osiągnąć swój cel.

Czytaj dalej

Podstawy i postawy - W warunkach realnych

 

Poprawne ułożenie nóg i utrzymanie równowagi mogą przesądzić o wyniku starcia.

Czytaj dalej

Bloki, uniki, zabezpieczenie siebie i otoczenia

Odpowiednio zadany cios często kończy starcie. Nauczymy Cię go uniknąć.

Czytaj dalej

Nogi to broń

 

Kiedy w grę wchodzi zdrowie lub życie, wszystko może być bronią.

Czytaj dalej

Przetrwanie Z Wilkami

Na swojej drodze z Wilkami napotkasz czas, kiedy poddane próbie zostaną Twoje hart ducha, wytrzymałość, kreatywność i upór. Zabieramy najodważniejszych członków Watahy na wyprawy w miejsca, gdzie bezpieczny nocleg czy ciepły posiłek nie zawsze są oczywistością. Głęboka puszcza, bezlitosna pustynia, ruiny opuszczonego miasta – to tylko niektóre z lokacji, w których przekonasz się, z czego jesteś zrobiony.

Czytaj dalej