O nas


Na każdym etapie wędrówki wspólny cel i zainteresowania pozwalają spotkać się w stałych punktach podróży. Lubimy sport związany z bronią, otoczenie tej pasji i kompetencje z niej płynące. Sport, chwilowy skok adrenaliny czy chęć rozwoju są różnymi powodami pozwalającymi nam jednoczyć się z ludźmi nam podobnymi. Celem grupy strzeleckiej jest umożliwienie dołączenie do tego zaszczytnego grona zarówno zawodowcom jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę.

Nasza oferta dedykowana jest firmom i grupom, które wspierając się nawzajem są gotowe na przygodę, która nie tylko będzie warta zapamiętania ale zmieni sposób postrzegania własnej osoby, otaczającego świata i wykaże jak wielki potencjał ma każdy z nas.

Hart ducha oraz rozwój kompetencji pod okiem specjalistów pozwala unikać błędów i wyrabiać jedynie prawidłowe, praktyczne nawyki.

Wataha zawsze trzyma się razem. Członkowie Watahy wspierają się w rozwoju, czy to Wilk, Wilczek, Alfa czy Szary Wilk. Wilki, Alfy i Szare Wilki wykazały się już umiejętnościami, odpowiednimi cechami charakteru, uczciwością i kompetencją w swojej dziedzinie. Nadzorują by Wataha stanowiła jedność.

Wywodzimy się z różnych miejsc ale łączy nas podejście do życia, profesjonalizm i skuteczność w dążeniu do celu. Pomagamy Wilczkom stać się Wilkami. Każdy Alfa, Wilk i Szary Wilk może liczyć na naszą pomoc, związaną nie tylko z sportem i zabawą. Wiemy, że Wataha zawsze trzyma się razem! Pozwól swojej kompetencji i sile rozwinąć się pod okiem ekspertów. Dołącz już dziś!

Zadzwoń do nas: +48 793 950 000

Lub napisz: kontakt@zwilkami.pl

Oferta