Jak zacząć


Oferujemy Państwu szereg możliwości jeśli chodzi o działania Z Wilkami. Naszą pasją jest broń palna, ale równie ważny jest dla nas ogólny rozwój umiejętności.

Zauważą Państwo, że na odwiedzanej właśnie przez Państwa stronie znajduje się wiele ofert, do których nie mają Państwo dostępu. Jest tak z racji faktu, iż wyznajemy zasadę, że aby poznać pewną wiedzę, należy wcześniej nabyć umiejętności które sprawią, iż będzie to wiedza praktyczna i użyteczna. Oferujemy właśnie to.

W ramach przygody Z Wilkami nabędą Państwo wiedzę i umiejętności dotyczące różnych dziedzin, dzięki naszym instruktorom i specjalistom. Aby odkryć wszystko co mamy do zaoferowania, należy przejść przez serię kursów i szkoleń, dzięki czemu dołączą Państwo do Watahy poprzez produktywnie spędzony czas, w gronie ludzi zdecydowanych na osiągnięcie celów i rozwinięcie pasji dzielonych z innymi Wilkami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert i rozpoczęcia swojej drogi Z Wilkami! W sprawie jednego jak i drugiego prosimy o kontakt pod numerem +48 793 950 000, lub mailowo na adres kontakt@zwilkami.pl